Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire illik egy ilyen...

Mennyire illik egy ilyen járólap konyhába?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a járólap illik a konyhába ?

Vagy Válasszak inkább mást.

Egyébként a fal narancssárga színű ha ez számítana. Ha nem a legjobb választás,akkor milyen ajánlotok ami jól néz ki a falszínhez is?



[link]



2021. nov. 6. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire. Lépcsőre, teraszra.
2021. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez terasz. A fal mindegy, az egy nap alatt tud mas lenni
2021. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez kültéri járólap. De ettől még tehetnéd, mert nem tiltja a törvény, de ha megfogadsz egy jó tanácsot, konyhába minél simább felületűt válassz, mert hülyét kapsz a takarítástól!
2021. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Hali. Szerintem meg ez teljesen ízlés dolga. Valakinek tetszik, másnak nem, a narancs színt lehet imádni meg utálni, stb. Amúgy egy ilyen mediterrán, mexikói stílusú konyhába el tudnám képzelni ezt a lapot :)
2021. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha tukorfenyes, az se jó. Minden meglatszodik rajta rogton...
2021. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem jó. Ez kültéri, teraszra való. Illetve olyan a felülete amit nehezem lehet tisztítani, pláne konyhába, ahol minden beleragad.
2021. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

A 4-essel értek egyet, akár passzolhat is. Nekem az első gondolatom az volt, hogy egy nyaralóba jó lehet :).

De mondjuk az édeskevés, hogy a fal narancs, a konyhákban általában faltól-falig bútor van, azt meg nem írtad milyen.

2021. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

A falunkban -szinte- mindenkinek ilyen járólapja van a teraszán, mert ez vót a legolcsóbb és leggagyibb.

Lakáson belül nem használ ilyent akinek van egy csepp izlése.

2021. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen van semmi gondom vele.Strapabíró termék.
2021. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!