Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Elhunyt ember utan elpakolni?

Elhunyt ember utan elpakolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ev telt el egy kozeli hozzatartozom halala ota. Megorokoltem az otthonat.

Csak a novenyeket jartam at locsolni, egyebkent mindent ugy hagytam.


Mostanra erzem ugy, hogy megnyugvast talaltam, es szeretnek neki allni a regi holmik szelektalasanak illetve kesobb tisztasagi festest vegezni.


Hol kezdjem? Eleg sok holmi van felhamozodva, nehez az atlathatosag.


A ruhakat nem szeretnem kidobni, de a kornyeki alapitvanynak sem szeretnem odaadni, mert kesobb meglathatom egy raszorulon es rosszul esne, de nyilvan eltenni sem szeretnem.



Koszonom!


2021. nov. 13. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ha ennyi rossz érzésed van attól a háztól megéri neked ott lakni?
2021. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Tehát a ruhákat nem szeretnéd kidobni, de eltenni sem szetetnéd,meg eladományozni se. Akkor mit akarsz?
2021. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Csinálj egy emlékházat más megoldás nincs
2021. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek ott lakni, kiadom alberletbe.


Eladomanyozni elakarom, de nem a kornyeken - nyilvan. Erre keresek megoldast vagy kocsikaztassam meg?

2021. nov. 13. 15:57
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Már ne is haragudjál, de minden ruhát milliós darabszámban gyártanak le Kínában majd terítik szét az egész világon.

Ha nem kizárólag neki gyártott egyedi ruhái vannak -amit kétlek- akkor honnan tudnád megkülönböztetni, ha pl. az utcán szemben jön egy hasonló kabátban valaki, hogy az övé volt-e vagy sem??

2021. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem laksz ott, akkor könnyű dolgod van, mert kijelölsz szintenként egy szobát, ahova bedobálod a nem kellő dolgokat, aztán majd lomtalanításkor kirakod. De azt hiszem külön konténert kell igényelned, ha sok holmi gyűlik össze, tehát a lomtalanítást sem feltétlenül kell megvárni vele.


A válogatás meg annyi, hogy kezedbe veszed a tárgyat, felteszed a kérdést, hogy kell-e neked. Ha kell, akkor megtartod, ha nem kell, akkor kidobod. Amin gondolkodni kell, az kuka, mert az ilyen "hátha később még kell" tárgyak szoktak tízen-huszon-harminc évig porosodni a szekrény mélyén. Semmi értelme megtartani azokat. Ugyanezt tudom mondani a ruhákra is. Add le a gyűjtőbe. Amúgyis kimennek a divatból, viszont a rászorulót ez nem érdekli.

2021. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én nem télen, a hidegben állnék neki, de te tudod.
2021. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Rakd fel marketplace-re, külön vagy zsákonként. Rajtad áll, mennyiért próbálod meg vagy ingyen. ÉS akkor nagyjából látod azt is, ki viszi el.
2021. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Próbálj tárgyilagos lenni, a ruha adományozással csak baj van, kukába vele. Ne keverd bele az érzelmeket a knokrét feladatba.
2021. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Kelet-Magyarországon nagy a szegénység, Kárpátalján. Ne kukázd... inkább küldd karitászcsoporttal.
2021. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!