Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel lehetne feltölteni a...

Mivel lehetne feltölteni a dilatációs rést?

Figyelt kérdés
Kocsibeállót csináltunk otthonra. Kb 6mx6m az alapterülete,egyszerre kiöntöttük az elejét 3x6métert,megkötött,majd folytattuk a végével szóval 2 db 3x6 méteres beton,közötte még bent van a faléc. Ha azt kiszedjük(kb 3-5 centi vastag,15 centi széles faléc. Mivel lehetne kiönteni a rést ami lesz? Valaki mondta a szurkot, de nem hiszem,hogy szépen nézne ki a szürke betont kettévágó fekete szurok. Nincs valami esztétikusabb módszer? Pl ami színben passzolna,mondjuk szürke??

2021. dec. 27. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Fuga?
2021. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kell kiszedni? Maradjon bent,ha szintbe van .
2021. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem mindegy a színe ? Végül is szoba lesz.
2021. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvass már; kocsibeálló!
2021. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha korábban kérdezted volna, én egy 4 mm vastag polifoam szalagot tettem dilatációnak, és bent hagytam. 3 centis dilatációs hézagról még nem is hallottam...
2021. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és balga módon a kérdést nem válaszoltam meg, #5 vagyok, szóval valami szilikon kaucsuk alapú rugalmas esetleg színezett anyaggal tölteném ki a léc helyét.
2021. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sika Hyflex, vagy Construction+
2021. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!