Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az ajtó és az ajtolap az egy...

Az ajtó és az ajtolap az egy és ugyanaz? Mármint beltéri ajtót szeretnék,de sok helyen ajtolap van kiírva!

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 22:44
 1/5 L.. István ***** válasza:
100%
Az ajtólap szerintem tok nélkül van.
2021. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajtólap az az ajtó, tok, zár, és kilincs nélkül.
2021. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ohhh tényleg! Mostmár igy világos! Köszönöm!
2021. dec. 30. 06:45
 4/5 anonim válasza:
Egy ajtó, ajtólapból és a hozzá tartozó vasalatokból valamint ajtó tokból áll. A zsanérok, és az ajtólap vasalat, zárszerkezete, eleve meghatározza azt is, hogy a tokban ugyanott legyen benne elhelyezve, a vasalat, hogy lehessen csukni, zárni. Zárszerkezete, zárnyelv, annak típusa mindennek stimmelni kell, mert máskülönben,lehet vele küzdeni hogy minden patent legyen. Milliméteres eltérésnél már lehet dolgozni vele. Az ajtólap mérete sem mindegy hogy melyik van megadva, a nagyobb rátakaró méret, vagy a kisebb falcolt méret, és hogy jobbos vagy balos, zsanérok milyenek, hol vannak, ha külön veszi valaki a lapot meg a tokot, vagy lapot szeretne cserélni, ezt jó előre leméregetni. Remélem picit előbbre vittem a dolgot jó irányban.
2022. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen mindenképpen sokat segítettel így már értem :) köszönöm!!
2022. jan. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!