Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lakás felújításhoz újra...

Lakás felújításhoz újra burkoláshoz milyen szintező lézert érdemes venni?

Figyelt kérdés
Olcsó is jó? Hány vonalas legyen?

2022. jan. 14. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs nagy jelentősége, pár vízmérték biztosabb.
2022. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább ne vegyél.

Ha még nem burkoltal sosem, nem valószínű, hogy olyan lesz a végeredmény amiért fizetnel is...


Kár beruhazni fél milliót szerszámokra.

2022. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem burkoláshoz vettem, de nekem egy Bosch Quigo van, otthoni barkács célra szerintem tökéletesen megfelel.


A kettessel nem értek egyet. Igaz hogy én nem tudok burkolni, és valószínűleg (biztos) nem lesz tökéletes a végeredmény ha én csinálom, de:

1. Rengeteg kókler "szakember" van a piacon, és előre lehetetlen kiszűrni. Az egy dolog hogy aki azonnal olcsón vállalja az biztos szar, de viszonylag drágán, hónapokkal előre lefoglalva is találkoztam már minősíthetetlen munkával. Ismerősök által személyesen ajánlott szakival is nem egyszer szívtam már meg.

2. Nem tudom milyen fél millióról beszélsz, egy lakás leburkolásához szükséges eszközöket a tizedéből össze lehet szedni. Nem ipari minőségben kell gondolkodni, nem évtizedekre vesszük a szerszámokat.

2022. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!