Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi a különbség a WC csészék...

Mi a különbség a WC csészék között?

Figyelt kérdés

Van ez 10000 ftért:

[link]


Van ez dupla áron :

[link]


Vagy van ugyanilyen lapos öblítésű hátsó kifolyású pl cersanit más üzletben 30000 ftert is, de mi a különbség köztük, hogy az egyik x összeg a másik 3x összeg?



2022. jan. 15. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Párizsiból is van 500 ft/kg meg 3.000 ft / kg áron....

És minden más árucikkből.

2022. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

van különbség, méghozzá nem is kicsi...egy kellemetlen lefolyású csésze az ember életét igencsak megkeseríti...főleg ha szarni akar egy jót.


A mélyöblítésűeknél megvan a trükkje, hogy lehet elkerülni a felcsapódó vizet...a lapos csészénél meg az öblítéskor kicsapó víz mossa le a nadrágod..az sem jobb...a harmadok nagy probléma, amikor úgy van kialakítva a víz áramlása, hogy körbenyalja a kábelt, de nem viszi le..az a legrohadtabb.


Nekem húsz éve van egy olyan mélyöblítésű alföldi csészém, amit a bolt tulaja ajánlott..na nem cserélném el másra az biztos.


A legfontosabb a jó, hatásos öblítés, ami garantáltan leviszi a hatalmas rakást is. Persze ha a tartály nem hat literre van állítva.


Szóval egy örömet szerző klotyó sok mindentől függ

2022. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megvan, hogy mi a különbség, a 10e ftosat vettem meg, hátulról belemegy a viz és oldalt 5-5 lukon öblít, csak pörög benne a cucc, WC kefével kell letolni a lukba, ilyet még nem is láttam... Meg anyaghasználatra is gyengébb mint az alföldi, belül reces, érdes, mint ha nem egy darabból lenne öntve... Úgy hogy vissza viszem, vettem egy alföldit, kétszer annyiért, az jó.


#2 : nem trükkösen hanem kényelmesen szeretnék wc t használni...

2022. jan. 16. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!