Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Érdemes HiSec acél bejárati...

Érdemes HiSec acél bejárati ajtót berakatni lépcsőházba? Nagyon rosszak? Régi ezer éves fa van bent, annál talán jobb nem?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyival jobb a régi fanál, hogy nem fúj be mellette a szél, és van akinek jobban tetszik mert "modern".

A régi fa ajtókon kb mindenhol hevederzár van már, annál többet a hisec ajtó sem véd.

2022. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Annál azért erősebb a 4 zsanér, vastagabb a hőszigetelt ajtó, hang sem jön úgy át, és a hideg sem jön be.
2022. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes. Mindenképp jobb mint egy régi fa ahol dől be a hideg, nulla a hangszigetelés.


Egy dolgot kell szem előtt tartani, a HiSec nem lesz biztonsági ajtó, csak egy sima bejárati ajtó ami valamivel jobb mint a régi fa.

2022. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a Hisec és a biztonsàgi aktó nem fér meg egy mondatban…
2022. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ezekkel az újabbakkal van valakinek tapasztalata? HiSec 2.0 néven fut.
2022. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elég sok rosszat olvastam róla,azért kérdeztem itt én is.
2022. febr. 3. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A kilincs kb 1 év múlva letörik. Azt érdemes pár ezresér a pajzsosra cseréltetni azonnal. Nekem 6 éve megvan gond nélkül. Van ismerősöm, neki 10 év feletti talán, egyedül cilinderbetétet cserelt kulcsvesztés miatt.

Én a jobb betét miatt cseréltem a főzárét. Ennyi.

2022. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7# enyém nem hisec, de ugyanaz a kínai más név alatt.
2022. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal ezelőtti exeméknél cseréltem zárat ilyen HiSecben, Eszméletlenül megdöbbentő volt, papírvékony vaslemez az eleje-hátulja, közte pedig némi hullámpapír, de abból sem túl sok. Ameddig beláttam, se merevítés se semmi nem volt benne. nem mondom, hogy konzervnyitóval átmész rajta, de egy oldalcsípőfogóval már simán.

És ne mondjátok, hogy meghallják a szomszédok, apámnak a fa ajtót feszegették pajszerral 20-25 helyen, gyakorlatilag szét volt verve az ajtó, de a hevederzár megfogta, mert nem a gyárilag hozzá tartozó hüvelybe, hanem az 50 centis téglafalba ment bele. Mégis jött álmélkodni az összes szomszéd, hogy hajj hajj semmit nem hallottak. Holott közben a 2m-re lévő szembeszomszéd minden ajtónyitásunkra jött elő, és beszélgetett 1-2 percet. Mégis el kellett hinnem, hogy hajjjajjj nem hallott semmit :D

2022. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8 As. Milyen fajta másik kínai?
2022. febr. 3. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!