Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy kis területű közös szobáho...

Egy kis területű közös szobához milyen színt választanátok?

Figyelt kérdés
Egy fiú és egy lány közös szobájához milyen színt válasszunk, ami tetszhet mindkettejüknek?

2022. febr. 10. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Világosat,semlegeset,pl bézs árnyalatait.Hogy ne legyen olyan egyszerű esetlegkét árnyattal megosztod a falat,alul kicsit sötétebb,fenntebb világos. De lehet pl halványzöld is.
2022. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
fehér
2022. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen valami világosabb színt, ami se nem lányos, se nem fiús. Például a világosabb menta az egy ilyen szín, fehér bútorokkal nagyon jól mutat.
2022. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Világos szürke vagy bőszín, de a fehér se rossz.

Vagy tehetnél fel tapétát.

2022. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi!
2022. febr. 10. 18:43
 6/6 anonim válasza:
100%
Én is a fehérre szavazok, az semleges és szinte bármilyen színű berendezése lehet a lányodnak és a fiadnak is, amikor én egy szobában laktam a tesómmal fehérek voltak a falak és imádtuk, mert nem volt semmilyen színmegkötés, szóval ha kéket akart passzolt a fehérhez és így tovább az összes színnel
2022. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!