Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi kb a reális ár fürdő...

Mennyi kb a reális ár fürdő vizes rész felújításnál?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva meglepődtem.

A burkolóhoz képest 3x annyit kér a vizes,bár ő hozza az anyagokat. Tudom sok mindentől függ, de mégis kb. Feltételezve, hogy nem lesz semmi extra. Vidéki téglalakás, ablakos,wc, mosdó, fürdőkád egymás mellett. Új wc,kád,mosdó lesz. Minden marad kb a helyén. A kád, mosdó közös csaptelepe lesz külön. Illetve a mosógép vize már nem a kádba fog folyni.



#felújítás #Vizes díja
2022. febr. 15. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ez mennyire segítség, nálunk most lesz fürdő felújítás, kád helyett épített zuhanyzó lesz, "harmonikás" üvegajtóval mert csak az fér el. elkezdtük megvenni a cuccokat, 300ezernél járunk. és ebben nincs még szaki se.
2022. febr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy full felújítás állítólag 1 1,5 millió. Nekünk nem az lesz ugye. Viszont igen olyan 300ezer nekünk is simán lesz a burkolós anyag meg a berendezés úgymond.
2022. febr. 15. 10:18
 3/8 anonim ***** válasza:

jól tudod, kedves kérdező..nekem 1.050.000-be került az összes anyag, és a burkoló munkadíja. Azonkívül mindent én végeztem.a teljes lebontást, szétszedést, új víz, csatorna, villany..

Ami a legfontosabb, még a bidének is külön szennyvízelvezetője van..semmit nem szabad közösíteni. 11 nm-es a szoba, két nagy ablakot építettem be, végre besüt a nap reggeltől délig.


Ma már ez legalább 1,5 milla lenne, úgy, hogy jó burkolót aranyért is csak több hónapos várakozással kapok.

2022. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam így néz ki:

-450ezer a burkolás, 160 a lapok,

- 75 ezer a beépített wc,

- 100 ezer üvegfal,

- 300 ezer a vizes,

- 75 ezer beltéri ajtó,

- 40 ezer páraelszívó,

- plussz festés 3500/nm

2022. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
villannyszerelést és gipszkarotonozást nem írtam bele, mert magamnak csináltam hozott anyagból.
2022. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az a 160 lapok az mi? A vizes részben mi van benne, leírnád nekem?
2022. febr. 17. 01:17
 7/8 anonim ***** válasza:

nem a 4es vagyok, de gyanitom maga az anyag, járólap+csempe.

nekünk a konyhához, falra kb 25nm csempe (5doboz) volt 40ezer, bő fél éve.

2022. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azaz 160ezer volt a csempe.
2022. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!