Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel tegyem esztétikusabbá...

Mivel tegyem esztétikusabbá olcsón a garázsom padlóját?

Figyelt kérdés

Sima beton padló van a garázsomban, viszont szeretném szebbé varázsolni egy olcsó, de praktikus megoldással.

Az fontos lenne, hogy ne legyen sokkal magasabb, mint most.

Válaszokat előre is köszönöm.



2022. márc. 6. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha van művészi hajlamod (vagy ismersz ilyen embert), akkor fessél valami szépet a betonra. Ennél olcsóbb nincsen.


Egyébként sok értelme nincs. Ha otthon leszel, az autód úgyis általában bent fog állni, vagyis takarni fogja a padló legnagyobb részét. Ha meg nem vagy otthon, úgysem látod.

2022. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
sima csiszolt beton?
2022. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A csiszolt betonra gondoltam én is. Jól néz ki.
2022. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem sima a felülete sajnos. Mármint nem olyan, mint például egy tükör felülete.

Festésen én is gondolkodtam amúgy. Csak attól tartottam, hogy hamar elkopik, és csúnya lesz.

2022. márc. 6. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fagyálló járólap vagy műgyanta - garázsba ezeknél esztétikusabb szerintem nincs.

Műgyantából egy átlagos kiszerelés például: 6 kg vödörben, ami 20-30 m2-re elegendő, 50 ezer Ft.

Járólapból pedig garázsba mindenképp fagyálló javasolt, mert garázsokban általában nincs fűtés + amikor nyitva/nyitogatva van az ajtó, a téli hideg könnyen tönkreteheti!

2022. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam én, mint a műgyanta. Utánanézek. Köszi szépen.

Meg mindenkinek, aki válaszolt.

Esetleg ha erről a műgyantás dologról van személyes tapasztalat, akkor azt megköszönném.

2022. márc. 7. 00:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok, nekünk anno volt műgyanta a nyárikonyhában, meg a garázst is azzal akartuk befejezni, csak már nem jutott rá idő. Többféle színben kapható, teljesen sima felületű, így nagyon könnyű tisztítani, viszont nedvesen eléggé csúszós! Megkötés után hasonló tapintású, mint a linóleum, csak sokkal keményebb.
2022. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Műgyanta.
2022. júl. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!