Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A fűtés kiépítésekor mélyen...

A fűtés kiépítésekor mélyen és szélesen vésték a falat. Azt tanácsolták uniputz vakolóval töltsem ki a véseteket, majd gletteljek rá két rétegben. Megfelelő ez a megoldás? Tudom a vakolás alapbol komplex feladat, ezért kérdeztem, itt a kitöltés a cél

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így csinálnám, ez a legolcsóbb. Mi másra gondoltál?
2022. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2022. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, megerositest kerestem, nincs jobb otletem. Nagyon vastagon kell folvinni-kitomni, sokat varjak mire megszarad, vagy amikor mar egyenletesen vilagos szurke, kezdhetem a glettelest par nap mulva?
2022. márc. 13. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

A nagyobb resekbe tolthetsz gipszkartondarabot vagy ytong tegladarabot.

Tobb retegbe vidd fel az uniputzot. Az vekonyvakolat. Az van nekem is otthon.

Sprejel locsold be a vakolni valo falreszt es a szeleknel kezd bekenni a vakolatot a spaklival. Gyurmaszerure keverd,ne folyosra!!


Ha gyorskotest akarsz,gipsszel huzd be a lukakat,csak az dragabb.

2022. márc. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy is szoktam, hogy stukatúr gipszhez keverek csemperagasztót vagy vakolatot és azzal húzom be. Így olyan, mintha vakolnám, csak sokkal gyorsabban meghúz az anyag.
2022. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a segitseget!
2022. márc. 17. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!