Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gázkazán cserére van kiírt...

Mamóca kérdése:

Gázkazán cserére van kiírt pályázat?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!

Sajnos elromlott a gázkazánunk, ami a fűtést és a meleg vizet szolgáltatta. Cserét javasolnak. Előzetes becslések alapján a csere 1-1,5 millió Ft lenne.

A kérdésem az lenne, hogy van-e erre kiírt pályázat? Természetesen próbáltam utána nézni, de elvesztem a rengetegben. Nem tudom, hogy ez melyikbe passzol.

szeretném a segítségeteket kérni! Előre is köszönöm!



2022. ápr. 5. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen pályázat, már a napelemre, hőszivattyúra se akarnak.

Régi kazánt ingyen dobtak hozzánk régen. Lecserélni 10ezer, ha nem húz le a szerelő.

De szerintem simán javítható, egy vasalóban sincs sokkal bonyolultabb dolog.

Mamóca 1.5 millióval csak le akartak húzni.

2022. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy mai modern és agyonbonyolított kazánra való csere a sok engedéllyel, adminisztrációval, tervezéssel, kéményseprő, gázművek, villanyszerelő, kazánszerelő stb...stb... kb ennyibe kerülne.

Jobban jársz, ha megjavíttatod a régit vagy kicserélteted egy ugyanolyanra, ahogyan az 1-es írta.

2022. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen kazán? Mi a gondja?

Nekik egyszerűbb cserélni mint sokszor javítani. Alkatrészeket 10 évig gyártanak, de sokáig van utángyártott is, valamint elérhető még 5-7 évig.

2022. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van gyerek akkor az otthonfelújítási pályázattal visszigényelhető a költségek fele.
2022. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak rá kell aggatni egy másik kazánt, akkor kazánostul együtt nem lesz az több 400-nál, de még olcsóbban is kijöhet.

Pályázatokat a pályázatfigyelőn érdemes nézni.

pafi.hu

2022. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!