Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik ablak a jobb választás?

Melyik ablak a jobb választás?

Figyelt kérdés

Árban mindkettő cég ugyan annyira jönne ki:


[link]


vagy


[link]



2022. ápr. 28. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
3rétegűt vennék...
2022. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Én nem ragaszkodnék a három rétegűhöz, ha a másik olcsóbb, mert már a kétrétegű is nagyon jól szigetel és már nincsenek olyan hidegek sem télen, mint 20 évvel volt. Viszont élőben megnézném milyen az anyagminősége, mert láttam már olyan sorjás ablakokat, amik szó szerint elvágták az ember kezét és mellette még csúnyán is mutat. Nem is értem, hogyan engedélyezik az ilyen kivinni a gyárból.
2022. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

még épp hogy erre összetudom szedni a pénzt, nem hogy háromrétegűre..


+ panelba kell, nem fontos a fűtésszámla, mert általány van

2022. ápr. 28. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor felesleges volt belinkelni a háromrétegűt, mert nincsen rá pénzetek. Tehát mi a kérdés, ha eleve szóba sem jöhet? Én is szeretnék Ferrarit venni, de ha nincs rá pénzem, akkor nem kérdezem meg, hogy Fordot vagy Ferrarit lenne-e érdemesebb venni.
2022. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ki linkelt háromrétegűt?? 2 rétegű mindkettő
2022. ápr. 28. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!