Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit tegyek az erkéllyel??? Mi...

Mit tegyek az erkéllyel??? Mi lenne a jó megoldás???

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy az erkélyen mindenféle bogár poloska be jön. Úgy vettem a lakást hogy 2 ablak eleve bent se volt az erkély ablakon. Én viszont itthon dolgozom ki járok cigizni óránként a szakember aki ki jött azt mondta nem tud rá rakni szúnyog hálót rakott rá redőnyt de muszáj levegőznie az erkélynek mert ott szárítóm a ruhát + mint írtam cigizek óránként mivel nem liftes ezért biztos nem járkálok le óránként a negyedikről. Szóval mit lehetne tenni hogy a bogarakat távol tartsam viszont azért szegény erkélyen levegő is legyen.

2022. máj. 2. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
A rovarok nem ártanak senkinek!
2022. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nem éppen hasznos válaszod.
2022. máj. 2. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem cigizel, egészségesebben élsz és a probléma sem áll fenn.

Ha sem szúnyogháló, sem a redöny nem megoldás, akkor csak a költözés marad.


Szerintem a szúnyogháló megoldható lenne, csak a szakembenek nem votl kedve vacakolni

2022. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
94%
De miért nem tud rárakni, nem lehetséges, hogy csak nem akar? Te nem tudsz felszerelni valami barkács megoldást? nálunk is mindenféle dög bejön az erkélyen, de nálunk régi és pocsék az ajtó, teljesen ki kellene cserélni, mert a réseken minden befér. Többször láttam már, ahogy jókora pókok jöttek be a csukott ajtón, arachnofóbiás vagyok. csak az ajtócsere segítene. szóval lehet hogy nálad sem lesz elég egy szúnyogháló.
2022. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem egészséges nagyon szépen köszönöm míg van rá pénzem és nem halok meg addig nekem ez nem gond. Igen gondoltam erre is ki fogok hívni egy másikat csak arra gondoltam hogy nem csesz ki saját magával hiszen akkor többe került volna és mondtam is neki hogy az nem akadály.
2022. máj. 2. 15:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok sajnos nem értek hozzá de ki fogok hívni egy másikat mert nem akartam én se elhinni hogy nem lehet meg oldani. Az ajtónak semmi baja ma volt itt a nyílás záros és azt mondta tökéletesen működik.
2022. máj. 2. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez elég kellemetlen munka, sokat kell vele vacakolni, és nem lehet sokat kérni érte.
2022. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Az erkélyajtóra kell szúnyogháló.

Én magamnak barkácsoltam lécből, pár sarokvasból meg zsanérból facsavarokkal. Raktam rá mágneszárat, így csak ki kell lökni, mikor megyek ki.

Lefestettem, rákapcsoztam egy szúnyoghálót 10 éve működik.

2022. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindenképp hívj ki egy másik szakit, mond el neki, hogy akár röbb részből is állhat a szúnyogháló.

Kiegészítő védelemnek meg szerezz be ilyet: [link]

Főleg a fal és leendő szúnyogháló kerete körüli részeket fújnám le vele kb havonta. Mászó cuccok ellen hetekig hatékony.

2022. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!