Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vinyl parketta mennyire...

Vinyl parketta mennyire tartós és mennyire kopásálló? Érdemes lerakni ilyet, vagy jobban járok a hagyományos parkettával vagy járólappal?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Hasonló csak vastagsbb a kopórétege, mint a lamináltnak.

A hagyományos keményfa parketta, mindennél jobb.

2022. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ilyet vettem.

Tényleg gyönyörű, kellemes akár mezítláb is rajta a járás, tökéletesen harmonizál a konyhám fehér márványmintás munkalapjával. Meseszép.

DE. Még egy éve sincs, hogy lerakták a konyhában és az előszobában, de nagyon-nagyon sérülékeny. Legelőször ráesett a kilincs fürdőszobaajtóból, jó lehet, hogy ez máson is meglátszott volna, de nagyon csúnya nyomot hagyott.

Aztán van egy cicám, és az alomtálcából természetes módon néha kikaparódik egy pár szem alom, és gondolom, ha erre rálépünk véletlenül, vagy az ajtó alá kerül mikor kinyílik, vagy amikor felseprem, nem tudom, de sok-sok csúnya karcolásnyom látszik. A mosogató és a tűzhely előtt pedig, ahol nyilván sokat járkálok, olyan mintha már évek óta használnám, egyszerűen csúnyán kopott a felülete.

Szóval én sajnos nem tudom jó szívvel ajánlani. :(

2022. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!