Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy működik a vízóra áttétele...

Hogy működik a vízóra áttétele máshova?

Figyelt kérdés
Elore is bocsi a kerdesert, de ebben nagyon fogalmatlan vagyok… felujitast vegzunk es a meleg illetve hideg vizes ora elegge rossz helyen van ezert attetettjuk mashova oket. A hideg vizes mellekorara azt mondtak bent forrashazban, hogy leszedhetik a vizvezetekszerelok akiket felfogadtam, nem kell lefenykepezni az oraallast sem es athelyezhetjuk mashova, majd 30 napon belul be kell szolnom nekik es kuldik az o munkatarsukat es leplombaljak, ideadtak nyomtatvanyokat (kozszolgaltatasi szerzodes, bejelentesi iv) amit nekem kell kitolteni, illetve olyan nyomtatvanyokat is, amit a vizvezetekszereloknek kell kitolteni es azt mondtak ezt akkor vigyem be nekik kitoltve ha a szakik leszedtek a mellekorat es athelyeztek. Ez igy szabalyos es jo h akkor viszem be ha mar a szakik athelyeztek? Tovabba a kozos kepviselo alairasa is kell ( panellakasrol van szo) hogy hozzajarul a mellekvizora felszerelesehez. Az o engedelye miert kell ehhez? Es ha nem jarulna hozza akkor bukta az egesz? A meleg vizes orat( ami fomero) szinten athelyeztetjuk de ott a forrashaz azt mondta h ok jonnek ki leszedni es utana visszaplombalni is, itt viszont nem kellett semmilyen nyomtatvany hozza… Tovabba amig nincs az athelyezett ora visszaplombalva addig nem is tudom hasznalni a vizet? Koszi a valaszokat!

2022. jún. 15. 21:17
 1/1 anonim válasza:
Nekem, nem tudom, csak a rákom áttétes, minden a házban maradt ugyanott, de a rák az terjedt mindelfele.
2022. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!