Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vásároltunk egy családi...

Barpeeh kérdése:

Vásároltunk egy családi házat, aminek a biztosíték szekrényében javarészt még régi típusú olvadó biztosítékok vannak. Ezeket szeretném lecserélni. De hogyan?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nem lehet áramtalanítani a hálózatot. A képen ( [link] ) látható, nincs se egy főkapcsoló, sem pedig a villanyóra elején nincs nincs lehetőség áramtalanításra. Moduláris kapcsoló vásárlásával, és beszerelésével megoldható a probléma? Ha igen, milyen kapcsolót ajánlotok.

Ha valaki csak annyit tanácsolna, hogy hívjak villanyszerelőt, azt kérem ne pazarolja a drága idejét „válasz” írásra.



2022. jún. 16. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy ilyen "komplikált" dolgot nem tudsz gyakori nélkül elvégezni, akkor igenis hívjál szakit!!!


De amúgy meg te ne pazarold a drága idődet ilyen kérdések írására.

2022. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Pedig annál értelmesebb tanácsot, hogy hívjál villanyszerelőt nem tudunk adni.
2022. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem komplikált a dolog, csak én az elmúlt 55 év alatt egyszer sem vásároltam moduláris kapcsolót, ezért bátorkodtam itt kérdezni. Amúgy egyszerűbb lett volna egy olyan válasz: Megoldható, ezt a típus ajánlom. (Pl: Busch-Jaeger HAGE Aus-/Kompaktschalter SH463N 4polig 63A) De gondolom lesz itt olyan segítőkész és hozzáértő ember is aki majd válaszol nekem.
2022. jún. 16. 19:54
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Baloldalt van egy fekete billenőkapcsoló, azzal kell szerintem lekapcsolni az áramot.
2022. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Pontosabban 4, 1, 1, összesen 6 ilyen billenőkapcsoló van a képen.
2022. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 qkker1 ***** válasza:
96%
Hívjál villanyszerelőt, az áram nem játék!
2022. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
"Pontosabban 4, 1, 1, összesen 6 ilyen billenőkapcsoló van a képen." Ilyen kismegszakítókra szeretném kicserélni a többit.
2022. jún. 16. 20:02
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Nálam ilyennel kell lekapcsolni a teljes sort, ami tőle jobbra van.
2022. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha itt ilyen kérdést teszel fel, hogy akarsz feszültségmentesíteni a munka elvégzése érdekében?

A mérő előtti részhez nincs jogosultságod nyúlni, anélkül pedig még villanyszerelő sem nyúlhat hozzá, csak a szolgáltató szakembere (aki "plombaképes").

2022. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Eggyel kevesebb hülye lesz..
2022. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!