Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Grunfos 25- 60-as keringető...

PAPI51 kérdése:

Grunfos 25- 60-as keringető szivattyút mint medence szűrőt használom.A szivattyú 1-2 órai használat után nagyon lelassul,egyforma terhelés mellet ,a szűrő és a renszer eltömődve nincs!--nem pár perc alatt,mert az menetzárlatosjelenség:MIÉRT?

Figyelt kérdés
grundfos 25-60-as keringető szivattyu

#grundfos 25-60 keringető szivattyú
2022. jún. 27. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Abba nincs tömítés.
2022. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor hívjuk csúszógyűrűnek, a lényeg ugyanaz. De lehet csak sokat állt és leragadt a tengely, azért égett le a tekercs. Nem dísznek van a tengely végén kívül a fényes csavar. Néha nem árt használni
2022. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csúszógyűrű sincsen. Te miről beszélsz?

Régen volt csavar hátul, ma már nem látni. Nem ragadt le a tengely ha működött.

2022. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Kicseréltem a kondit és minden tökéletes.7/13 -nak:ha a szűrőt eléje teszm a légteleníttés,szűrőtísztítás mindig gond lenne.próbáltamúgy is tavaly!
2022. jún. 29. 10:21
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 Tudod én is csináltam ilyent, és nem volt gond a légtelenítéssel sosem, inkább pont az, hogy túl gyakran kellett tisztítani, később ez miatt tettem a szivattyú elé egy műanyag hordót, megtömve szivaccsal, meg kerámiagyűrükkel, mint az akváriumi szűrőmnél is van, csak kicsit burtál erős a szivattyú, és a hordót szerette összeszívni :D, sajnos a hordósról most nem találom a képet, de az alap koncepcióról megvan az indafotón

[link]

2022. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!