Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi a reális ár villanybojl...

Mennyi a reális ár villanybojler vízkőtelenítéséért?

Figyelt kérdés
Dél-Alföld, kisváros. A villanyszerelő szaki 15.000 Ft-ot kért. Bár nem egyeztünk meg előre, de nagyon soknak találom.Viszonylag egyszerű volt, anyagot sem használt fel hozzá. kb másfél órát dolgozott.

#villanyybojler
2022. júl. 6. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen korrekt ár.

Van kiszállás, másfél óra, működik.

Pár ezer forintért a kutya nem fog hozzád már kimenni.

2022. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó.
2022. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

"Viszonylag egyszerű volt"

Akkor miért nem te csináltad.

Tényleg olcsó volt, én ennyiért nem csináltam volna.

2022. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

bagóért csinálta. Persze meg sem említette, hogy aktív anódot is kellene cserélni, mert akkor biztos feljelented.

Én harminc évvel ezelött csináltam ennyiért.(akkor az aktív anód cseréje is benne volt)

2022. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom többnyire felháborodott szakik válaszoltak.Tárgyilagos hozzászólásban reménykedtem.
2022. júl. 6. 14:17
 6/8 anonim ***** válasza:

"privátra"

Ja és nem vagyok szaki.

2022. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Én szaki vagyok, de nem vagyok felháborodva csak nem értem miért volt ilyen olcsó. Jómagam 45 000 ft-ért vállalom a vízkőtelenítést.

Hiába drágálják, nem fogom olcsóbban csinálni, mert nem éri úgy már meg. Így is se sok marad a végére tiszta haszonként.

2022. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok. Nem vagyok szaki, de nem nagy kunszt a vízkőtlenítés..

A tárgyilagos kérdésben: mennyi a reális ár villanybojler vízkőtlenítésért?


A kérdező esetében is legalább 20e Ft. Bármelyik kiszálló szerelő óradíja minimum 6ezernél kezdődik, a kiszállás mindenhol min.5ezer. Ha számlát ad akkor+27%

Többféle villanybojler van forgalomban, és nagyon nem mindegy, hány éve nem volt tisztítva(vagy soha). A kérdezőn látszik hogy nem szaki.

Nem is kell annak lenni, elég egy közgáz is.

2022. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!