Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy panel előszoba felújítása...

Egy panel előszoba felújítása nagyjából mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Egy panellakás előszobáján kellene a régi tapétát leszedni és a falakat lefesteni. Kértem árajánlatot, az egyik festő 450 ezer munkadíj +100 ezer anyagköltséget kér, a másik 120 ezer munkadíj + 20 000 anyagköltséget. Én a kettő közé saccoltam volna az árát, az egyik irreálisan magasnak, a másik túl kevésnek tűnik. Aki mostanában csináltatott hasonló munkát, milyen árban volt? Melyik lehet a reálisabb? Köszönöm!

2022. júl. 9. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

a 120 ezer+ anyag a jó.

Ha üres az előszoba, nem a festőnek kell lecsavarozni a fogasokat, nem kell villanyt szerelnie, mindenféle kisszekrényt tologatni egyedül, akkor simán megoldja egy nap alatt(na jó, legyen kettő)

Leáztatja, vagy szárazon letépi, ha nem tartja semmi, aztán kicsit csiszol, glettel, majd fest.


Nálam ezt csinálta. Szép lett.

Szóval üres legyen az előtér.

2022. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél milláért nálam az egész 47 négyzetméteres panellakást festették fél éve.
2022. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkorát iskolai ecsettel is lefestenék.
2022. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyban függ a lefestendő felület méretétől, milyen állapotban van a fal. Mennyire nehezen jön le a tapéta, mennyire sima falat akarsz!
2022. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Mind2 lehet reális, attól függ, h hol, kinek, mit. Bár sztem az első is a másodikkal csináltatná meg, vagy vkivel, aki még olcsóbban megcsinálja és vszeg a végén azt sem fizetné ki csóró melósnak. Mert ilyen is van. Sztem kérdezősködj, h kinél dolgoztak és elégedett volt-e és ajánlás alapján keress szakit vagy csináld magad.
2022. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!