Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha egy társasház kapucsengőjén...

Ha egy társasház kapucsengőjén elromlik valamelyik lakásnak a csengője, ahhoz lehet villanyszerelőt hívni vagy a közös képviseleten keresztül kell intézni?

Figyelt kérdés
Régi fajta, gombnyomogatós kapucsengő (nem kódos), és az én lakásomé nem működik. Szeretném megcsináltatni, de hallottam már olyat, hogy villanyszerelő nem volt hajlandó csengőhöz nyúlni. Van tapasztalatotok, mi a teendő? (Egyébként a lakás melletti csengő sem működik, azt csak hajlandó lesz megszerelni...)

2022. júl. 26. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nálad lévő készüléket tudják cserélni, de nem biztos, hogy ott van a hiba.
2022. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket a közös képviselőnek kell intézni, ő tudja, hogy ki aki ezeket felrakta, szervizeli, de láttam olyant ,ahol rá is írták kit kell hívni ezügyben.
2022. júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van külön kapucsengő szerelő. A pasi csak ezzel foglalkozik.

A házban ahol lakom lent a faliujságon van egy papir, azon telefonszámok vannak, és ott az övé is. Nézz körül te is.

2022. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az tudom mondani, amit a hármas.

A faliújságon ki van téve a kaputelefon szerelőnek az elérhetősége.

Nekem is ő javította meg, mikor az enyém nem működött.

2022. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!