Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy keressek regisztrált...

Hogy keressek regisztrált villanyszerelőt aki a 4. ker, vagy Dunakeszi-Göd környékén, korrekt áron dolgozik?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 10:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy mi is gondolkoztunk rajta, de nem tetszik ez a mostani őrület. Kicsit olyan a helyzet, amikor mindenkit a deviza hitel felé löktek, aztán sokan jól meg is szívták sajnos.

Szóval nem az lesz, hogy a fél ország "ingyen" fűt és világít, a többi meg havi szazezrekèrt. Ezt el ne higgye senki.

2022. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Az lesz hogy sok helyen a hálózat nem bírja majd el ha sokan vissza termelik az áramot. Nem Németország vagy Ausztria vagyunk.
2022. aug. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
MEEVET: regisztrált szerelők listája, nem tudom lehet hogy ajánlott szerelő is kell egyben ha plombat is kell bontani.
2022. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a hasznos kommenteket! A Meevet-en megtaláltam a megfelelő szakembert! :)


A napelemmel megtermelt energia a jövő és ez a legzöldebb megoldás fűtésre. Már csak akkor is megéri, ha ezzel több fának a kivágása kerülhető el - a 0 Ft. -os fűtési és villanyszámla pedig hab a tortán :D


Köszi!

2022. aug. 12. 09:45
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
Persze igazad van, egy tökéletes világban.
2022. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne tökéletes? Vagy az emberiség miért ne haladna a tökéletesség irányába? Pont ezek a lépések azok, amelyek előre viszik az emberiséget (bár ez sokkal megterhelőbb anyagilag, mintsem pl. a hét 7 napjából 1-3 napban a hús elkerülése - bár kommentedből azt következtetem, hogy Te pont az a személy vagy, aki azt mondja, hogy ezek szart sem érnek :D :D)
2022. aug. 12. 11:44
 17/19 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert akik az elefántcsont toronyban ülnek, azoknak ez nem érdeke? Ha ha te ilyen álomvilágban élsz felesleges bármit is magyarázni....
2022. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
:D :D Nem csalódom a GYIK-ban, amikor ezen intelligens emberek kommentelnek a kérdésekhez - ezt a válaszaid értékelése is remekül tükrözi XD
2022. aug. 12. 19:36
 19/19 anonim ***** válasza:
35%
Megmondom őszintén én sem :) olvasd mar vissza a kérdésedet, egy egyszerű keresés sem megy neked. Most pedig kevered is kicsit a dolgokat, vegülis a gyks felhasznalok értékeltek 0 ra, akiket éppen az előbb degradáltál le. Szoval hogy is gondoltad? Kicsit belegabalyodtál....
2022. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!