Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyit dob a ház értékén ha...

Mennyit dob a ház értékén ha az összes nyílászárót kicserélik?

Figyelt kérdés
Régi Kádár kocka, normál állapotú, a bejárati ajtót és az ablakokat kivéve. Kb 1 millió forint lesz az összes nyílászárót kicseréltetni. Emel valamit a ház értékén?

2022. aug. 25. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Más megoldja 500ezerből is és onnan, hogy kihoztad a boltból rögtön feleannyit ér.

Tehát 250ezerrel drágábban adhatod.

2022. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
jó környéken emeli , putris helyen kb semmit
2022. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha mást is kell rajta csinálni, felújítani, akkor szerintem nem számít.

Én úgy vagyok vele, hogy vagy legyen patika (legyen tökéletes az állapota és az ízlésemnek megfelelő), amihez hozzá se kell nyúlni és azonnal költözhető.

Ha nem az, akkor meg inkább azt nézem, hogy legyen olcsó. Nyilván minél kevesebb felújítást csináltak meg, annál olcsóbb. A felújításokat meg majd én megoldom. Akkor legalább olyan lesz minden, ahogy én szeretném.

2022. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden felújítás emel az értéken, de szinte semmi nem emel annyit, mint amennyibe kerül. Csak azért szinte, mert általában van pár apró szépészeti hiba, amivel az ottlakók nem foglalkoznak, de olcsón kijavítható és javítja az összképet jó benyomást téve a vevőre.
2022. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Legyen ez a vevő gondja .Lehet hogy nem is olyat szeretne.Esetleg kisebb méretü ablakokat.Az áron valamit dobhat,de ha leszámitod mennyit áldoztál rá,már nem bíztos hogy megérte .
2022. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mindentudó99 ***** válasza:
58%
Ha eladni akarod nem szabad rákölteni. Így add el
2022. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha el akarod adni, akkor alapos takarításon, esetleges apró festésen(pl korlát, kerítés) kívül ne nagyon költsél rá. Ezek viszont meglepően sokat dobnak az első benyomáson.
2022. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Eladásra nem éri meg.
2022. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem eladás a cél, csak szimplán érdekel.



Kedves első, nem mindenki tud ilyeneket házilag megcsinálni.

2022. aug. 25. 14:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden annyit ér amennyit adnak érte.


Ha pl. Almáspitén van az az ingatlan, hiába költesz rá, nem fogod tudni eladni. Ellenben Győrben felujitás nélkül is jó áron el fog kelni.


Tavaly ösztöl annyira felporgött az ingatlanpiac, h 2022 febrarjára már nem volt semmi amibe be lehetett volna fektetni.


Helyedben én nem újítanám fel, de az árba belekalkulálnám azt az 1 M-ot.

Aztán majd a piac beárazza.


Mi tavaly adtuk el a mienket. Egy fél évbe telt mire elkelt. Magasan indultunk az árral, viszont fél év után annyira felmentek az árak, h a miénk már egy jó fogásnak számított.

2022. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!