Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Üveggyapot alá kell valamit...

Üveggyapot alá kell valamit tenni?

Figyelt kérdés

Sok videót láttam de mind új építésű házak, padlások szigetelését mutatja.

Padlást szeretném leteríteni üveggyapottal, régi építésű ház, puha a padlás amikor rálépek, van ahol látszik, hogy lécek vannak lerakva alatta pedig szalma. Tetején pedig föld és az egész ilyen rugalmas.

DE van még 20cm a gerendákig, szóval oda pont beférne az üveggyapot. Tegyek alá még valamit vagy csak terítsem le?



2022. szept. 5. 06:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos az. Én idén cseréltem a szigetelést a padláson, és sok helyen átlátszó műanyag fólia volt az üveggyapot alatt. Néhány helyen kiszakadt, de alapvetően még ellátta a funkcióját - 35 év után is.


Persze a takaró fólia vékonyabb, de ha csak fele ennyit kibír (márpedig nem találkozik UV sugárzással, nagy hőmérséklet ingadozással vagy porral, akkor miért ne bírna ki), akkor az már nem rossz.

2022. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sokat segítettetek. 75m2 hőtükrös párazáró fóliát itt a közelbe 16ezer ft-ért kapok. Ha könnyű vele dolgozni (sok gerenda van), akkor megveszem a biztosat. 50m2-re kell.
2022. szept. 7. 21:08
 13/13 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Hajrá!
2022. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!