Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Normális hogy a földön csúszta...

Sszeszi kérdése:

Normális hogy a földön csúsztatják végig az ablakokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendeltem egy pár új ablakot lakáskorszerűsítés céljából. Elég borsos áruk volt. Kijött a kivitelező, hogy lepakolja őket a furgonról és, nem emelték meg őket, hanem végig csúsztattak a betonon, küszöbökön. Ez normális? Vagy csak nekem fájt annyira h szétkarcolja a drága ablak alját?



2022. szept. 26. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van rajta védőtok, ami nagyon hasonlít a rendes tokra, azon húzzák őket a helyükre, ott leszedik a védőtokot aztán beépítik.
2022. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a párkámyfogadón csúsztatták végig, annak nagy baja nem lesz.


Máskor szólj nekik, ha nem tetszik!

2022. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szóltál nekik?

Én is arra tippelek, amit az első írt, hogy volt rajta védő. De az is elképzelhető, ahogy nem. Vannak bőven fura munkások, szakemberek, akik úgy dolgoznak, hogy közben tönkretesznek pár dolgot maguk körül.

Ha szólsz a kivitelezőnek ott rögtön, akkor ki is derült volt, hogy van-e rajta védő.

Ha nincs és baja lesz, akkor fizethetik!

2022. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ablakos vagyok, valószínű van rajta tokvédő, mi is azon húzzuk a helyükre az ablakokat. Vannak olyan nyílászárók viszont amiken nincs tokvédő, akkor nem szabad a földön húzni.
2022. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Párkányfogadó szokott lenni az alján, az egy 30-35 mm-es műanyag darab aminek nem árt ha azon csúsztatják.
2022. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2022. szept. 26. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a párkányfogadón csúsztatták? Nálam az két facsavarral volt felcsavarozva a műanyagba. Beépítésnél le is csavaroztam, tök felesleges volt az a plusz hézag.
2022. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!