Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fütésre Klímát szeretnék...

D istván kérdése:

Fütésre Klímát szeretnék beszereltetni, de nem tudom melyik az a fajta ami megbízható,és valóban megfelel fütésre is.kinek mi a tapasztalata, és tud ajánlani?

Figyelt kérdés
Rokonomnak gree 3,5 kw os tipus van. Nyáron kötötték tapasztalata nincs! Én is ezen a tipuson gondolkodtam! De 3 szeretlő közül 2 ajánlotta az aux delta klimát! Le oltva a gree típusú készüléket! Most valóban bizonytalan vagyok most melyik lenne jó! Fütésre kell, ahhoz viszont drága akármelyik, hogy kidobjam a pénzt!mai fa árakhoz képes viszont olcsobb lenne klimával való fütés!

#Klima kérdés!
2022. okt. 11. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Gree-ben is van olyan, ami csak 0, mínusz 5 fokig fűt, meg olyan is, ami -20-ig.
2022. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt Gree klímánk, jó ki klíma volt, bár mi fűtésre anno nem használtuk. Most Mitsubishik vannak, ezeket inkább fűtésre használjuk. Pillanatok alatt befűt. Bár eddig csak kiegészítő fűtésként használtuk.
2022. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Daikin, Mitsubishi, Panasonic jó lehet
2022. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem mmindegy fő fűtésre veszed vagy csak rásegítésnek.

Kifejezettem fűtő klímák:

Midea Oasis Plus

Fisher Nordic

Gree U crown

Gree Amber Royal


Optimalizáltból pedig olyat érdemes venni aminek dual kompresszora és megnövelt felületű hőcserélője van

Midea All easy pro

Midea breezeless

Midea Gaia


Van sok gyártónak hasonló gépe, nekem all easy pro van

2022. okt. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Kb olyan hogy melyik alegjobb auto. A klimák legalább 95 % alkalmas fütésre, a kérdés csak a hatékonyság, azt meg az scop értékben jól összetudod hasonlitani. A kondenzvíz fütés szokot probléma lenni sok olcsó gépnél, soknál csak simán hőkapcsoló van beépitve, és folyamatosan megy adót hőfok alatt.
2022. okt. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!