Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen wc- t választotok a házba?

Milyen wc- t választotok a házba?

Figyelt kérdés
Sok félét megnéztem már, régebbi lakásomban egy hátsókifolyású lapos öblítésű volt, de nem volt valami szép a kilógó cső hátrafelé a Dömötör tartály miatt. Alsó kifolyású nem játszik itt sem. Néztem a gerberit tartályosokat is de azok mind mélyőblítésűek. Nálatok milyen fajta van? Melyiket részesítitek előnyben és miért?
2022. okt. 14. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk fali WC volt/van/lesz.

Epitkezünk.

Laufen WC-csésze.

[link]

2022. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem laposoblitesu lesz, nem szeretem ha vissza froccsennek a dolgok, a hatso kifolyas pedig lakasban adott. Most vettem lakast, jovo heten csereli a regi budos wc-t a vizszerelo. (Muszaj a csere) Mivel le akarom verni a furdoszobat jovore ezert nem monoblokkos WC lesz, mert az atepites utan magasra szeretnem tenni a tartalyt. Sajna nalam adott h mit hova lehet tenni..
2022. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én visszasírom a jó kis dömötört. Drága beépített geberit van, de már 2 év után nem volt olyan hónap hogy ne kelljen valamit nőgyógyászkodni rajta a kis szerelőlyukon keresztül.

A dömötörben 15 év alatt 1x kellett tömítést cserélni, 5 perc volt és 150 Ft.

2022. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fali függesztett wc beépített tartállyal, a csésze Alföldi Saval 2.0 laposöblítésű. (Feltétlenül fali wc-t akartam, de feltétlenül laposöblítésűt is, ez felelt meg mindkét kritériumnak.)
2022. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van bőven laposöblítésű függesztett wc is:

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!