Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki megunta/unja...

Van itt olyan aki megunta/unja a testépítés, súlyzós edzés bármilyen formáját? Mit választotok helyette?

Figyelt kérdés

Én kb. 15 éves korom óta edzek, rengeteget fejlődtem, mondhatni életem részévé vált, hogy heti 3-4 edzés minimum. Természetesen vannak és voltak is kisebb nagyobb kihagyások (legnagyobb az 1 év volt, betegség és anyagi probléma okán), de alapjában véve jó fizikumnak örvendek.

Hozzáteszem sohasem nyúltam tűhöz, illegális tabikhoz, anabolikus szteroidokhoz stb. Mindig is naturálban nyomtam, bomba étrenddel, szinte a legjobb kiegészítőkkel, megfelelő edzéssel és úm. kellő mentalitással.

Viszont a lényeg: ÉN EZT MEGUNTAM. Nem átmenetileg, hanem végleg. Meguntam ezt, hogy gyakorlatilag a kajáimhoz kell a napjaimat igazítanom, az életemet is erre kell formáljam, meguntam mindent ami ehhez kell. Egyszerűen monoton, akárhogy is variálom az edzéseket. Nem megy, ennyi volt. Az elején még volt célom, volt hova fejlődni, oké. De mostmàr, hogy gyakorlatilag kimaxoltam a genetikám és testi adottságaim, és láttam azt, hogy mire képes a testem, nekem ennyi elég is.

És igen, persze lehet aztmondani, hogy nem kötelező, ne csináldd blabla. Csakhogy az ember ha elér egy nagyon jó testet mindenféle fenhang nélkül, nem könnyen engedi azt kárba veszni. Viszont a probléma, hogy ehhez a jó testhez 2x annyi áldozat is kell, amit én màr meguntam.

Aki hasonló cipőben jár mihez kezd/kezdet, milyen sportágak fele kezdett el kacsingatni?

Engem személyszerint a küzdősportok világa köt most le: box, kickbox, brazil jiu jitsu stb.

Lehet hogy elkezdem valamelyiket és most ebben próbálom ki magam így 10 év után. :)


25F



2022. aug. 23. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha csak azért edzettél, hogy görög félisten tested legyen, akkor nem csoda, hogy kiégtél benne.
2022. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!