Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Előlapos akrilkád vagy csempév...

Előlapos akrilkád vagy csempével kirakott?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a praktikusabb jobb? Előlapos kádat vásárolni vagy kirakni csempével oldalt?

2022. okt. 23. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az egyszeri kőműves csak a saját színvonalán képes kicsempézni, ezért ha fontos az esztétika és a későbbi hozzáférhetőség, akkor mindenképpen a gyári előlapot válasszad.
2022. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Felfalazni és leburkolni többe kerül mint az előlap, viszont ha szépen meg van csinálva, akkor esztétikusabb szerintem.
2022. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 Az már régen rossz, ha egy kőművessel csináltatod a burkolást..
2022. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3.

Nevezheted burkolónak is a kőművest, de az még nem garancia arra, hogy esztétikus is lesz.

[link]

2022. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
A burkoló és a kőműves két külön szakma. Ha fáj a fogad akkor se szívsebészhez mész. Persze hogy nem lesz esztétikus, ha nem megfelelő szakemberrel csináltatod. Ami a képen látható azt nem szakember készítette, hanem egy kókler.
2022. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

4!

Ez a tipikus hibája az 0-1mm fugájú burkolásnak, ahol kihagyják diletációs fóliát mert az +~5000 ft/m2. És mersz még fokozzák mindezt a padlófűtéssel, ami még megnöveli a járólapok mozgását.


Nekem épített a kád oldala, és a burkolók csinálták. Szerintem ez sokkal szebb így, bár jóval drágább megoldás is.

2022. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Hiába a Ravak kád, a hozzá való előlap, lepattan, nem stabil. A szomszéd a sajátját megszokásból raült az is tönkrement.

Most csak oda van támasztva az előlap, meg tanácstalanok vagyunk. Felcsempezni nem akartuk, mert ha később bármi baj van, verheted le.

2022. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Ki kell hagyni egy szerelőnyílást a lefolyó bekötésnél. Vannak rá nagyon jó megoldások, (pl mágneses csempeajtó) ha gond van nem kell bontani, könnyen javítható.
2022. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
8as, nyomtam egy like-ot. :)
2022. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszukat👍
2022. okt. 24. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!