Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi annak a szivattyunak a...

Mi annak a szivattyunak a neve, amin a szívó oldalra rátudok csatlakoztatni egy csövet ?

Figyelt kérdés

Egeszen alacsony vizszintet (0-2cm) szeretnek kiszivattyuzni valahonnan egy cso segitsegevel.

Milyen szivattyut keressek?



#cső #szivattyú #slag #Alacsony vízszint
2022. okt. 24. 02:39
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Búvár szivattyú?
2022. okt. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én vettem egy ilyen szivattyút a tescoban, kerti szivattyú volt ráírva. Szóval a szivattyú nem a vízben van, csak a cső.
2022. okt. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szivattyú
2022. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

1 centis vizet csak nedves porszívóvóval tudsz.


Ha igazi szivattyú kell, akkor zsompot kell építeni.

2022. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

4# a pont!

Levegővel együtt a szivattyú nem szállít vizet, mert levegősödik.

Vizes porszívó viszont jól felszedi, nullára.

A szivattyúval az ilyesmit zsomppal oldják meg. A víz összefolyik egy "lyukba" ahonnan kiszivattyúzható.

2022. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdés nem mai tudom,..létezik olyan néven hogy lapos búvárszivattyú, mely erre lett kitalálva. pl a Güde Gfs401 típus. 2mm-ig simán felszedi a vizet nagy területről. Feltéve ha nem habos a víz(ez saját tapasztalat),mert akkor már problémázik a szivattyú.
2023. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!