Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fűrészporos tapéta átfestését...

Fűrészporos tapéta átfestését tervezzük ami jelrnleg napsárga színű. Polifarbe festékkel,körömvirág színnel. A festéket keverés nélkül 1 rétegben elég lesz felvinni? Mire figyeljünk?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt majd akkor látod ha felkened. Nekem a citromsárgára a halvány barna (fátyolka) elég jó takart, de ugyanerre meg sötét barnához(buzogány) kellett a két réteg.
2022. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Első legyen alaposan portalanítani a falat. Sok por megül a tapétán.
2022. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Legalább kétszer kell rajta átmenni.
2022. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Kell 2 réteg.
2022. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
A felhordó hengerre. Olyan kell hozzá, amivel bejut a festék a fűrészporos tapéta mintájába.
2022. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a plafonon van fureszporos tapeta, sima feherre festettem ujra a regi feheret. ket reteg kellett. Foltos volt az elso reteg.
2022. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mélyalapozót is használj!
2022. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a vicces az egészben, hogy a polifarbe a tv ben ugy reklámozta, hogy egy rétegben fed (ezzel megtévesztve a laikus felhasználókat),

Viszont a dobozán már az áll, hogy akár egy rétegben is takarhat, de javasolt a két réteg.

Az egy rétegben akkor műküdhet, ha ugyanaz az árnyalat vagy nagyon hasonló volt előtte a falon.

2023. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!