Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Megtudom csinálni egyedül...

Megtudom csinálni egyedül nőként vagy túlértékelem magam?

Figyelt kérdés
Vettem egy lelakott házat vidéken,sajnos nincs olyan férfi az életemben aki bármilyen újításban segíteni tudna.A burkolást és a hasonló feladatokat nem én fogom megcsinálni,de a bútorösszerakás,drótkerités építés,baromfi udvar építés,viacolorozás,betonozás stb kénytelen vagyok én csinálni. Igazából egy 50 kgos nő vagyok,de vannak hasonló paraméterekkel rendelkező férfiak,akik simán megcsinálják úgyhogy szerintem nekem is menni fog.
2022. nov. 12. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy hány kiló vagy, ha 100 kilós nő lennél akkor meg az hátráltatna. Csak neked kell tudni a saját határaidat. Én is nő vagyok, a lehető legtöbb dolgot én csináltam. Nekem ugyan van férfi a háznál, csak rengeteget dolgozik, és haladni akartam, így parkettáztam, burkoltam (konyhában), komplett ikea konyhabútor elemeit összeszereltem (felrakni egyedül nem tudtam volna a sineket), kifestettem egy 125 nm-es lakást szinte teljesen egyedül, bútort daraboltam (5 ajtósból 3 ajtóst csináltam), csempét festettem, mosogatószifont építettem be, szegélyeztem, ástam, kertet rendeztem..


Viszont van olyan nő aki ezek közül egyiket sem meg sem próbálná.


Igazából nekem a magasság az egyetlen ellenségem, mert tériszonyos vagyok, de ha ez nem áll az utamba, akkor bármit meg tudok csinálni.

2022. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem az számít, hogy mi van a lábad között, hanem hogy fejben jó vagy-e. Szakértelem nélkül csak elpocsékolod a méregdrága építőanyagokat.
2022. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Mennyire lelakott?
2022. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Ha még soha nem csináltál ilyet, akkor biztos hogy nem.

Szerinted egy drótkerítést könnyű állítani?

Hegeszteni, betonozni tudsz?

Sarokcsiszoló, fúrógép, vésőgép használata?

Szerintem engedd el.

2022. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

"Sarokcsiszoló, fúrógép, vésőgép használata?"


Ne csináljunk úgy, mintha ez atomfizika lenne.


Nekem nőként a következő felszereléseim vannak:

sarokcsiszoló, flex, dekopír, ütvefúró, láncfűrész, benzines fűkasza, forrasztó, körfűrész, kézi szerszámból meg már annyi, hogy a garázs rendes barkácsműhellyé alakult.


És persze mind azért van meg, mert használtam is.. sikeresen.


1-2 youtube videó, megfelelő védelem, és nagy bajt nem tud csinálni. Lehet elsőre elrontja, de másodikra nem, és egész hátralevő életében érteni fog hozzá, amivel rengeteget fog hosszú távon spórolni, mert nem fog minden szarhoz szakembert hívni, aki sok esetben ugyanolyan kétbalkezes...

2022. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, gondold végig hova tennéd magad ezen a görbén:


[link]

2022. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
#6 én az 1. és 5. vagyok, ebben van valami, de azért ezt lehet alázattal, körültekintéssel, odafigyeléssel is csinálni. Én sem azt állítom, hogy egy majom is meg tudja csinálni, de mindenki tanulta valahol, a net tele van anyaggal, videóval, oktatóanyaggal, innentől kezdve pedig tényleg nem atomfizika.
2022. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
5-ös, vagy 1-2 női testbe született férfi, de ez nem általános..😀
2022. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 mindentudó99 ***** válasza:
93%
Van nő ismerősöm aki sokkal több dolgot megcsinál mint én vagy bármely férfi. Azt se tudom honnan van ennyi energiája.
2022. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem a nőiséged az igazi szempont, hanem a fizikai erőnléted, az ilyen munkákban való jártasságod, az új ismeretek megtanulására való fogékonyság stb. Ha nem hajt az idő, akkor legfeljebb elunod egy idő után, hogy még mindig nincsen készen. Ez aztán férfiaknál is bekövetkezik.
2022. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!