Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 230 és 240 cm belmagasság...

230 és 240 cm belmagasság tűéles tükörfóliával kellemesebb ("elfogadhatóbb?") érzetet nyújtana a jelenlegi két alacsony belmagasságú szoba térérzetéhez viszonyítva? Javít ezen az éles "képet" visszatükröző tükörfólia - legalább valamelyest?

Figyelt kérdés

Nem akarunk magasabb mennyezetet (átalakítással), mivel a fűtés miatt ez a két magasság most jó! Pláne, hogy az egyik szoba nagy (nem kis 5x5-ös, mint a 230-as), nagy helyiséget meg 240 cm belmagasság helyett átalakítva pl. 4, vagy 5 méteresre, kész rémálom lehet kifűteni.


(A tükörfólia a mennyezetre menne.)



2022. nov. 15. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem, érthetetlenül fogalmazol.


Nagy volt a belmagasság, s ezt csináltátok belőle, most meg kicsi lett?

2022. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jelenlegi két (230 és 240 cm belmagasságú) szoba tűéles tükörfóliával kellemesebb ("elfogadhatóbb?") érzetet nyújtana?


Javít ezen (kis belmagasság miatt szűkös térérzeten) az éles "képet" visszatükröző tükörfólia - legalább valamelyest?


Csupán ennyi a kérdés.


Mivel:


"Nem akarunk magasabb mennyezetet (átalakítással), a fűtés miatt ez a két magasság most jó!"


"Pláne, hogy az egyik szoba nagy (nem kis 5x5-ös, mint a 230-as)."


"Nagy helyiséget kész rémálom lehet kifűteni."


Éppen ezért nem kívánunk semmit sem magasabbra átalakítani.


Tényleg csak azt tudom megismételni, amit már írtam - ne haragudj.

2022. nov. 15. 23:12
 3/6 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
100%
Fura lesz a tükör a plafonon, de optikailag - nyilvánvalóan - bővíti a teret (becsapja a térérzetet).
2022. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mitől válik az általa nyújtott kép furcsává? Mire kell számítani?
2022. nov. 16. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Frissen lett gipszkartonozva a mennyezet? Mert amúgy egy plafon olyan hepehupás, hogy zavaró lesz a görbe tükörben lévő torzításokat nézni és inkább leszedeted.
2022. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az egyenest gletteléssel meg lehet oldani. Ha kell, akár két/három rétegben. A kérdés az, hogy javít ezen a kis belmagasság miatti szűkösségen az éles képet visszatükröző tükörfólia - legalább valamelyest?

Ötös csarnokát nem értem. Furcsa válaszadó.

Itt sokkal inkább teremgarázs benyomása áll fenn.

2022. nov. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!