Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A WC miután lehúztam folyamato...

A WC miután lehúztam folyamatosan folyik, miért?

Figyelt kérdés
Nem áll meg a folyás, kevés víz folyamatosan jön. Mi lehet a hiba?

2022. nov. 25. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tömít a leeresztő szelep, vízköves; vagy tele a tartály és túlfolyó ereszti le a vizet, mert sokminden víköves, vagy egyéb más hiba áll fenn.
2022. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tömítéssel szokott lenni leggyakrabban: javaslom minél hamarabb megnézni és cserélni, különben egy erősebb húzásnál az egész gyűrű jöhet, és akkor még jobban fog folyni. Nem drága, nem is nehéz, feltéve, ha elterjedt WC-tartályról van szó.
2022. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Ha havi 200Ft így elcsurog akkor még nem hívnék szerelőt 20000Ft ért...

Vízórán nézd meg mennyit fogyaszt pár óra alatt. Liter a leggyorsabb tárcsa. 1000L= 220Ft

2022. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3: ezt még én is meg tudom csinálni, nem kell hozzá szerelő. A pótalkatrész olyan 200 Ft, és évekre meg van oldva.

Egyébként normális embert zavarja a pazarlás, de ha mégsem, akkor is zavaró lehet a folyamatos vízcsorgás.

2022. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

Akkor szerencséd van. Nálam mivel falba épített ezért olyan kis lukon át szerelhető amibe alig fér bele az öklöm, így látni se látom mit csinálok, csempéket leszedni nem akarok, ezért inkább hagytam....

2022. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!