Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Aki kapott 3+3 milliós támogat...

Aki kapott 3+3 milliós támogatást, azokhoz ki is mentek utána ellenőrizni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyi idővel a kifizetés után? Mennyire voltak szőrszálhasogatóak?

2022. nov. 27. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak nagyon szőrszálhasogatóak, bár nem is sunyiztunk mindenféle számlákkal.


Nem jöttek ki ellenőrizni.

2022. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most akkor ha nem voltak ellenőrizni, akkor hogy nem voltak szőrszálhasogatóak? :D

Amúgy mi sem sunyizunk, csak kíváncsi vagyok :)

2022. nov. 27. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mármint úgy értem, hogy a beadott papírok kapcsán nem voltak szőrszálhasogatóak, elfogadtak mindent.
2022. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiről a számla szólt azt megnézték, lefényképezték. A számlák leadása után kb 2-3 héttel jöttek. Lényegében nem mondtak semmit, 15 percig voltak bent. Szerintem látták, hogy új minden, szóval nem szórakozásra költöttük.
2022. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Aba Levente válasza:
Üdv. Honnan jöttek, milyen szervezettől? Köszi
2022. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyi önkori építési osztályáról jött a két muki, azt hiszem a járási hivataltól kaptuk az értesítőt levélben.
2022. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!