Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Padlószőnyegek közötti burkola...

Padlószőnyegek közötti burkolatváltó?

Figyelt kérdés

Olyan panel lakásban lakom, ahol a szobák egymásból nyílnak.

Kicserélem a padlószőnyegeket (szintén padlószőnyegre), de nem tudom mit tegyek a küszöb helyére az ajtók alá burkolatváltóként.

Minden szobában más padlószőnyeg van, nem is egyforma magasak, tehát mindenképp kell közéjük valami, de anyagát tekintve csak fém burkolatváltót találok. Ez pedig annyira kellemetlen mikor mezítláb/zokniban véletlenül rálépek.

Szeretnék valami "meleg" burkolatváltót, de nem találok.

Mit szoktak a padlószőnyegeke közé tenni?

A kérdés arra a két küszöbre vonatkozik, ahol az egyik szoba a másikba/ból nyílik.

Egyedül ezt találtam:

[link]

Ez eleve nem is erre van kitalálva, de a nagyobb bajom az vele, hogy túl domború, és félek, hogy nem fér majd el az ajtó alatt. (Az áráról meg ne is beszéljünk!)

Olyan válaszokat nem kérek, hogy ne padlószőnyegek rakjak, mert ahhoz ragaszkodom.

Feltételezem, hogy rajtam kívül mások is laknak még ilyen lakásban, ők hogy oldották meg a felújítást, ha padlószőnyegre cserélték a padlószőnyeget?


2022. nov. 28. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem túlspilázod. Nekünk is fém burkolatváltók vannak, nem rémlik, hogy valaha véletlenül ráléptem volna, és lefagyott volna a lábam. Eleve a fém felveszi a szoba hőmérsékletét, szóval nem lesz hideg.
2022. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!