Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi (1 éves) szilikon-szilopl...

Régi (1 éves) szilikon-sziloplaszt maradékot el tudom távolítani denaturált szesszel a csempe és az akril zuhanytálca felületéről, vagy mindenképpen speciális szilikon eltávolító szükséges hozzá? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak vékony rétegben maradt meg szilikon, nem penészes, nem megkeményedett, 1 éve készült. Azért érdekel, mert Ha nem muszáj nem vennék szilikoneltávolítót, szikével amennyire tudtam eltávolítottam a nagy részét.
2022. dec. 5. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Denszesszel nem tudod.
2022. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ket hete kapartam ki a szilikont ujraszilozashoz.. Sniccert hasznaltam es a szilikon kaparot. Szelesebb sniccerrel probald meg. Nekem az is jol mukodott. Van meg ilyen cserelheto penges hivatalosan tapeta kaparo. Az is jo lehet, vagy az aldiban mult heten meg lehetett kapni 1500 ft-ert kes keszletet 2 db sniccerrel, szonyegvagoval es egx ilyen tapeta kaparoval.
2022. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!