Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Otthonfelújítási támogatásnál...

Otthonfelújítási támogatásnál kötelezően be kell adni mellékletként NAV-os nullás igazolást?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm, ha megírja valaki, a MAK-ral beszélni lehetetlenség.
2022. dec. 8. 03:02
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
nem, de érdemes bekérni
2022. dec. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, koszonom szepen.

Akkor ha már beadtam mindent, kerjemn ki, hianypotlaskent töltsem fel? Vagy hiqnypotolni csak akkor szabad, ha kifejezetten kérik?

Koszonom a tanácsod.

2022. dec. 8. 09:11
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Akkor kell benyújtani, ha kérik a hp-ben. De addig kérd ki, ha már feltöltötted.
2022. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tájékoztatójuk szerint nem kell, telefonon hívtam őket, ott meg azt mondták kell.

Én beadtam

2022. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonomn szepen. Megvan, kísértem. Akkor onszorgalombol töltsem is fel azonnal hianypotlasnak? Lehet ilyet?
2022. dec. 8. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
nincs ilyen. meg kell várni a hiánypótló levelet. Ne pörögj ezen tovább, minden rendben lesz!
2022. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy. Köszönöm szépen. Megprobalok nem pörögni, csak nagyon közeleg a végső határidő...... igazán koszi, lenyugszom.
2022. dec. 9. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!