Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Teljes tetőcsere esetén kell...

Teljes tetőcsere esetén kell engedélyt kérni a jegyzőtől?

Figyelt kérdés
Héjazat csere lesz egy garázson amit én csinálok. Ki lett bővítve, de nem teljesen lett befejezve kell még egy teljes tetőt építeni. Tudomásom szerint csak ehhez kell engedélyt kérni. Azt is szeretném tudni, hogy ha netalántán mégse kérnék hozzá engedélyt akkor milyen büntetést vonna maga után? Gondolom némi pénzbüntetés kizártnak tartom, hogy ilyenért börtönbüntetés járna. Senkit sem károsítottál meg.
2022. dec. 29. 14:17
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ki foglalkozik szerinted egy garázstetővel?
2022. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem túl óvatos vagy. A lényeg, hogy ugyanolyan legyen a tető színe, mint a környék cserepei. Akkor nem tűnik fel. Szerintem ne menj sehová, csináld meg, oszt jónapot.

Ha valki jön, hogy hé maga ott...van engedélye?...akkor nézel, és közlöd, hogykét hónapja feladtad a postán a kérelmet...

Keressék ők...

2022. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már erre aparát hogy ilyenket ellnőrizzen.
2022. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 L.. István ***** válasza:
100%

Nem kell engedély szerintem, mert ebbe tartozik:


"Nem emberi tartózkodásra szolgáló építmény építése, átalakítása, felújítása, valamint bővítése, amelynek mérete az építési tevékenység után sem haladja meg a nettó 100 m3 térfogatot és 4,5 m gerincmagasságot."

2022. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. dec. 29. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!