Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen hátrányai vannak ha az...

Milyen hátrányai vannak ha az új tetőcserepeket a régi cserepekre teszik rá, ahelyett hogy azt elbontanák?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 18:38
1 2
 11/19 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Most két hàzról beszélünk mert a kérdésben még más volt?
2022. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11: Palára szlovák cserepeslemez. Nem tudtam, hogy olyan nagy különbség van a pala és a cserép között.
2022. dec. 29. 20:23
 13/19 anonim ***** válasza:
41%

Palára bármilyen cserepeslemez burkolatot rá lehet tenni, nem szlovák találmány.

Egy kérdésem lenne ha már nem tudod a cserép és a pala közti különbséget:

Tudod miből készült a pala?

Akkora mennyiségben tartalmaz azbesztet hogy veszélyes hulladékként tudod leadni és eléggé káros az emberi szervezetre.


[link]


Namármost én ha eddig pala alatt éltem de annak káros hatásai jórészt kifelé távoztak, biztos hogy nem fedném le annak érdekében hogy ezentúl csak befelé tudjon hatást kifejteni.

2022. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 NTBS ***** válasza:
Összeszakad a tető.
2022. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13.


Az azbeszt nem sugároz.

2022. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Nem írtam sehol hogy sugározna :)
2023. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Namármost én ha eddig pala alatt éltem de annak káros hatásai jórészt kifelé távoztak, biztos hogy nem fedném le annak érdekében hogy ezentúl csak befelé tudjon hatást kifejteni.


Ezt akkor megmagyaráznád?

2023. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Káros hatásról írtam és nem sugárzásról. Abban a válaszban van egy link (hivatkozás), ha megnyitod akkor el tudod olvasni az azbeszt káros hatásait (erősen rákkeltő).
2023. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Megnyitottam a linket.


Az azbeszt csak akkor veszélyes, ha felaprózódik, és a rostszálak azbesztporként a levegőbe jutnak. Az ilyen szálak belélegzése súlyos betegségeket okozhat. Ez azonban csak nagyon ritkán fordul elő azok között, akik nem nagy mennyiségű azbeszttel kerültek érintkezésbe. A betegség általában csak azokban alakul ki, akik rendszeresen dolgoznak vagy dolgoztak azbeszttel.


SEMMI BAJOD NEM LESZ ATTÓL, HA PALÁS HÁZBAN LAKSZ.

2023. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!