Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panellakás, mosdó alatti 1000...

Panellakás, mosdó alatti 1000 éves csövek. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

[link]



Jobbra tőle a kád, ami ELŐTT pedig fűtéscsövek vannak, az van eltakarva azzal a lyukas előlappal, ami elég pontatlan, meg nem is szép. Hogy lehet ezt elrejteni? Mind a mosdó alatti, mind a kád előtti részre kérnék ötleteket, ez sajnos így borzalmas.


2023. jan. 24. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fessed le. Ebbe a fürdőbe így jó.

Ha felújítasz mindent, akkor más tészta. Akkor lehet cserélni, normális nyomvonal, és eltakarni, fürdő burkolatokkal összhangba.

2023. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Asztalossal kell csináltatni egy mosdó szekrényt, egy ráépíthetős mosdóval. Ami látszó cső marad pedig lefesteni. A kád elé lehet csináltatni pórszórt lézervágott takaró lapot.

Másik PVC padló is sokat javít a helyzeten.

2023. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kád alatti fűtéscsövek fűtik a fürdőszobát. A takarónak valamikor állítható lába lehetett, hogy illeszkedjék a kád széléhez. Valamikor laktunk panelban, ott ilyen volt.

A többire amit 2-es írt.

2023. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

"Mit lehet ezzel kezdeni?"


Pl. ki lehetne takarítani, mert vagy 100 éve erre senki sem vette ott a fáradtságot.

Az eltakarás az nem eltakarítás.

2023. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Nyilván ki lesz takarítva, de ahogy te is írtad, az nem egyenlő az eltakarással, attól még azok a csövek ott lesznek, inclusive a kád előlap, ami ronda. A kérdés az volt, azt hogy lehet eltakarni, esztétikusabbá tenni. De szerintem ezt pontosan jól tudtad te is, csak ötleted nem volt, de mindenképpen akartál valamit mondani.
2023. jan. 27. 20:33
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha már takarítás helyett megszólítottál, hát igen.

Egy hányás az egész ahogyan kinéz!

Még egy panelprolitól is többet vár az ember. Ráadásul az a -büszkén- lefotózott vastag redva, már igen hosszú ideje ott lehet de gyanítható, hogy az még sohasem volt letakarítva. Nem csoda, ha ott legelnek és szaporodnak a csótányok meg az összes többi kórságot okozó bacilus.

Attól, hogy eltakarod, az még ott lesz továbbra is és fertőz.

A higiénia az még nyomokban sem ismerős nálatok.

Van még kérdésed??

2023. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. A lakást most vettem - habàr ez eléggé sejthető a kérdésből - panelban életemben nem laktam, most sem fogok. Nagyon komoly problémáid lehetnek az életben, ha egy anonim oldalon jöttél levezetni a komplexusaidat. Most, hogy ez azért van, mert a jó isten pénisz helyett babafütyivel áldott meg, vagy a hónap végén a számlákat nehezen tudod befizetni, vagy az asszony nem pont olyan, akit szívesen bemutatnál a haveroknak, nem tudom. De kérlek, ne válaszolj a kérdésre, ha nem tudsz. Ha pedig tovább folytatod az értetlenkedést, könnyen el fogod érni a célod: egy idő után nem azt fogom hinni, hogy frusztrált vagy, hanem butuska.
2023. jan. 27. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előlap direkt van perforálva, hogy kijöjjön a meleg.

Letört, esetleg direkt letörték a lábait, hogy nagyobb hézagon jöjjön a meleg. Fehérre, esetleg más, egyszínűre kéne festeni, mert ez borzalmas és valamiképpen újra fixálni a kád pereménél. Bár a csempe is ilyen mintás...

2023. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csempe az, nekem öntapadós tapétának tűnik, de lehet hogy tévedek. Mindenesetre azt is cserélném.

Nyilván a nagy kérdés, hogy mennyire akarod szétverni a fürdőt, ha a lehető legkevésbé, akkor asztalos megoldja szerintem a mosdó alatt is meg a kád előtt is.

2023. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Festés, eltakarás.
2023. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!