Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az alábbi laminált padló...

Az alábbi laminált padló alátét/szigetelés mennyire lenne jó választás?

Figyelt kérdés
[link] Van bármi negatívuma?

2023. febr. 20. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó, csak elég drága.
2023. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnál hasonlóan jót ajánlani nekem olcsóbban? Nemigazán vagyok ebben a tèmában otthon.
2023. febr. 20. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó. És az ára is jó.


Összehasonlítósképp, a Diegoban ugyanez 800 Ft/m2.

[link]

2023. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is olcsó. Kíváncsi volnék arra, hogy az 1. válaszoló hol talált 5mm-est olcsóbban.

Negatívum talán az, hogy a leeső darabokat nem feltétlenül tudod felhasználni úgy, hogy a mellette lévőről ne vágnád le a füleket vagy ha következő sorban, kezdésként használod, ne vágnál le róla egy darabot azért, hogy stimmeljen. Ezt a puzzle szerűt nem tudom kinek és miért találták ki. Nálam még sosem csúszott el egymástól a két lap, lelehet tenni egymás mellé. Amúgy sem a teljes helyiséget teríted meg, hanem mindig 1 sort és utána arra ráburkolsz. Ha ilyet használsz, akkor szükséges alá fólia! Na annak esetleg van értelme, hogyha olyat használsz, amin ez eleve rajta van! Praktikerben is van ilyen, Aquastop névre hallgató alátétek ilyenek. Itt is van olyan, hogy úgy jön ki a lépés, hogy a levágott csíkot nem tudod a másokhoz illeszteni a gyári ragasztással, de ez max. akkor fordul elő, ha több helyiségről van szó és vinnéd a leeső darabot a másik helyiségbe, ekkor össze kell ragasztani aluszalaggal. Ha nem elég egy csík hosszanti irányban, akkor is érdemes összeragasztani. Mindkét megoldás ugyanolyan jó, amelyik szimpatikusabb!

2023. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
3. Az drágább mint amit a kérdező linkelt.
2023. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5ös: így van. Ezzel bizonyítottam, hogy baromságot írt az 1es, aki szerint a praktikeres drága lenne.


Klassz, hogy 2 számot össze tudsz hasonlítani. Bárcsak a szövegértés is úgy menne neked, mint a számolás!

2023. febr. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!