Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Zsaluknak a belső része -...

Zsaluknak a belső része - talán leveleknek mondják -,javíthatóak?

Figyelt kérdés

Szögeléssel? Enyvezéssel? Vagy kuka? (A kukát úgy értem, hogy drágább javítani, mint újat készíteni)

Koszosak is a zsaluk - egy festés nyilván kell -, így vettük a házat.


[link]


2023. febr. 22. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Javítani lehet, én megoldanám magamnak gond nélkül. Persze attól függ, hogy a fa mennyire rossz, hogy javítható.
2023. febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mi biztosan nem tudunk nekiállni - se szerszám, se szakértelem -, igen, arról az oldalról csapkodja a falat (is) az eső. Meglehet, hogy korhadt.
2023. febr. 22. 08:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkellene takarítani aztán kis javitással rendbe lehet hozni.
2023. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3, köszönöm szépen neked is.
2023. febr. 22. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:

A fotó alapján ez egy jó állapotban lévő zsalu.

Kis takarítás és festés ráférne, és újra díszíti majd a házat és véd a nap fénye és a melege ellen.

2023. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok. Fotót elnézve, leszedném, szétszedném, lecsiszolnám, újra festeném. A hibás rész javítható.

De ezt igazából nem vállalja senki, hacsak nem csinálja meg valami szomszéd kis pénzér. Sziszifuszi munka, időt elveszi.

2023. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Attól tartok én is, hogy senki nem vállalja. Nekem már az is segítség lenne, ha leemelnék - 2-3 darab nagyon magasan van -, és megjavítgatnák, ahol lifeg. A többivel - csiszolás/festés - elbíbelődnék.
2023. febr. 22. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezeket nem arra tervezték, hogy majd megjavítsák, tehát nem szétszedhetőre.
2023. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!