Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy működik ez pvc padló...

Hogy működik ez pvc padló vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Ha nekem csak 66cm széles és 2,5m hosszú pvc padló kellene, akkor ha én bemegyek akkor ők levágják nekem? És mennyit fizetnék kb, ha 2500ft/m2

2023. márc. 4. 12:03
 1/3 NTBS ***** válasza:
Elvileg levágják, de nem biztos. Lehet, hogy nagyobb darabot kell venned. És a teljes árát kifizetni.
2023. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tekercs szélességét ki kell fizetned. Tehát hiába kell neked 2,5m-es, ha a tekercs 3m széles. Akkor is ki kell fizetned a 65cmx3m-t vagyis az 1,95nm-t.

Ők azt a méretet tudják figyelembe venni amit a tekercsből vágnak méterben, a tekersz szélessége állandó. Ha nem találsz olyat ami pont 2,5m széles akkor a leeső darabot ki kell fizetned - hiszen ők azt már nem tudják másnak eladni.

Hogy mekkora a legkisebb méret azt a boltban tudják megmondani, lehet hogy 1m-nél kevesebbet nem is vágnak le.

Nem érdemes pontosan 66cm-t venni, hiszen ha valahol nem teljesen egyenesen vágják el vagy neked a folyosó nem mindenhol egyforma széles akkor utána nagyon csúnya lesz. Érdemes egy 70cm-es csíkot venned és otthon az egyik szélét beigazítani a falhoz majd levágni a másik oldalon a felesleget.

2023. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. márc. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!