Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hőszivattyúról vélemények? Me...

Hőszivattyúról vélemények? Megéri bele vágni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 09:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%
EU-ban már most sincs gáz, csak jelzem. Semmi biztosíték nincs a jövőre, hogy lesz stabil gáz ellátás más kontinensekről.
2023. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 kriszpo ***** válasza:
0%

10: Nem nagyon értettem a hozzászólásod. A klímaváltozással, globális felmelegedéssel a tudósokon kívül, a környezetvédők foglalkoznak csak. Az ipart (ami a legnagyobb CO2 kibocsátó) pont nem fogja érdekelni az üvegházhatás. A gáz is olyan mint az olaj: amíg van, addig termelik ki és nyerészkednek rajta. Másik példa: elektromos autózás - kőolajszármazékok. Előbb-utóbb: igen, kb 50 év múlva, amikor elfogy, akkor lesz olcsóbb.


11: Eddig is külföldről Oroszországból jött a legtöbb földgáz. Ha majd nem jön, akkor Petike intézkedik, hogy legyen. Gondolj bele! Nem csak az otthoni kazánosok használnak gázt, hanem még sok más területen az országban, a világban. Szerintem a földgázt jóideig nem "temetjük" még. Majd ha a nagyhatalmak érdeke az lesz, hogy álljunk át megújuló energiaforrásra, majd akkor jöhet a nap, szél, víz stb...

2023. ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
12 Az ipar is nagy mértékben foglalkozik a környezetvédelemmel. pl már most is elővan írva az energia felhasználás min 25% megujuló energiából kell fedezni újépitésű házaknál.
2023. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 vkka ***** válasza:
32%
Semmiképpen sem éri meg belevágni. Az egy dolog, hogy tönkremegy tőle a készülék, de a garanciát is elbukod a szándékos rongálás miatt.
2023. ápr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 kriszpo ***** válasza:
0%

13: Én globálisan gondolkodtam, nem csak Mo-on belül.

Nézzünk kicsit szét a világban CO2 kibocsátás ügyben:

[link]


Meglepő, ugye? Hol fognak olyan nagyhatalmak leállni, mint pl. Kína, USA, Oroszország, ... azért, hogy csökkentsék az üvegházhatást?

Amíg gáz van, addig dübörög az ipar és a környezetvédelem csak másodlagos feladat.

2023. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
0%

Csak olvasgatni járok ide, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.

A "zöldeknek" ajánlom, hogy nézegessék ezt az oldalt, aztán rájönnek hogy át vannak b. verve. [link]

2023. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

"Semmiképpen sem éri meg belevágni. Az egy dolog, hogy tönkremegy tőle a készülék, de a garanciát is elbukod a szándékos rongálás miatt."


Én értettem :-)

2023. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Egy hűtő-fűtő légkondi is hőszívattyú. Amennyire mostanában enyhék a telek, ezt is bőven megéri használni. Nálunk két ilyen készülék is van, az egyik jellemzően csak télen dolgozik, nyáron csak nagyon ritkán, amikor elviselhetetlen a meleg. A nagyobb készülék egy tetőtéri 100 négyzetméteres helyiséget főt és hűt. Ha ezt is gázzal oldanánk meg, akkor átlépnénk a nagyfogyasztónak számító küszöböt és bődületes gázárat alkalmaznának nálunk.
2023. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17-es, ha tényleg érted, elmagyarázod? :) lol
2023. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19: szó szerint értette, hogy belevágni, viccelni szeretett volna. 😃
2023. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!