Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Akril kádunk kilukadt. Javítha...

Akril kádunk kilukadt. Javítható, vagy kuka?

Figyelt kérdés

A gyerekek beledobtak valamit, és az oldalán egy 1,5*1 cm- es lyuk keletkezett.

Párom szerint biztosan nem javítható, biztosan ereszteni fog. Építőiparban dolgozik, azt mondta, ő tudja, és szét fog ázni, baromság ez a foltozás, mindenképp ki kell cserélni.


2023. ápr. 29. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Csak a csere.
2023. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
.Kuka, vegyetek újat!
2023. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy a lakásbiztosítást meg kellene nézni, hátha fizet
2023. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Akkor ugrott a gyerekek összes zsebpénze... Az apjuk nagyon mérges rájuk.

Véletlenül történt, nem akarattal, dehát...

2023. ápr. 29. 10:54
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

hát én nem lennék biztos a kidobásban..át kell ondolni, mert minden fejben dől el...a párod rossz helyen dolgozik az építőiparban..

Vagy bemész a ragasztó-boltba, és ott kapsz olyan ragasztót, amit az atom sem old, vagy az obi/praktiker valamelyikébe.

Az igaz, hogy pozitív, és negatív oldalon is kell lenni egy foltnak..ezeket a műanyagokat szép kerekre vágod, és bekenve rácuppantod a lukra. Minden fejben dől el, tehát már a ragasztás előtt kitaláltad, mivel is fogod leszorítani a tárcsákat..ha jó a ragasztó fél óra, és kész

A nagyáruházakban lehet atomerős ragasztót kapni.


A gyerekek meg kapjanak egy picike zsebpénzt.

2023. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg lakasbiztositasban gondolkodtok, akkor semmikepp se emlitsetek a gyereket. A legtobb esetben a gyerekek altal okozott kar kizaro ok.
2023. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Igazából én rögtön azt néztem meg a neten, hogy lehetne beragasztani. Láttam ehhez különböző készleteket is, és olvastam, hogy mások ilyen olyan-erős ragasztókkal megoldották. Ő viszont mereven elzárkózik, mert mi mind hülyék vagyunk, nem tudunk semmit sem...

Csak egy esélyt szerettem volna a kádnak, mert felmerült bennem, hogy lehetséges.

Egyébként pedig majdnem 20 éves, papírvékony kádról van szó, szóval nem tudom, ennek van- e jelentősége, mert egy pille könnyű, műanyag keretes tükör sarka repült bele, és lyukasztotta ki, ami el sem tört a művelet közben. 🤔

2023. ápr. 29. 11:18
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos csere. Olvastam a másik kérdésedet is, próbálj meg beszélni a pároddal. Nem direkt csinálták, ha minden baleset miatt ennyire kiakad később egyszerűen hazudni fognak, hogy ne kerüljenek bajba.
2023. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el. Igaza van. Csak a csere a jó megoldás.

Lehet próbálkozni ragasztással, de kicsi az esélye, hogy jó legyen. Az esztétikáról ne is beszéljünk.

2023. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

#5-ös vagyok...így már más..persze valamennyien hülyék vagyunk, a párod az egyedüli helikopter...belátom a csere a legjobb megoldás


Sok sikert hozzá!

2023. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!