Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel ház erkély korlátját...

Panel ház erkély korlátját mivel tudnám "bevonni" vagy "betekerni", ami esztétikusan nézne ki és időtálló is maradna?

Figyelt kérdés
Sajnos hiába van újra lefestve az idő megeszi és elkezd pattogzani és rozsdásodni. Csak a korlátról lenne szó ami igazából egy rúd és egy alatta ugyanolyan hosszú rész. Gondoltam arra is, hogy valami rozsdamentes anyaggal bevonni és utána lefesteni talán, de nem tudom ez mennyire maradna meg. Természetesen szakembert is segítségül hívnék, de érdekelne a tapasztalatok, ha vannak.

2023. máj. 27. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan le van festve nem kellene lepattogzania.

Rozsdát, leváló részeket eltávolítani lecsiszolni.

Rozsdagátlóalapozó,időjárásálló fedőzománc.

Mondjuk nekem a hammerite is tart vagy 15 éve,pedig azt mondják nem olyan tartós,mint a külön alapozós megoldás.

2023. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg még annyit meg tudnál írni nekem, hogy konkrétan melyik rozsdagátló alapozót illetve fedőzománcot ajánlanál? Akkor már legyen a legjobb, ami elérhető. Az egész felületet csiszoljam le gondolom, ne csak ahol rozsdásodik gondolom.
2023. máj. 28. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű bármelyik márkásabb megteszi Trinát ,Supralux.

Van aki lemaratja az összes festéket de

nem szükséges ami jól tapad az maradhat,pici rozsda sem gond a rozsdagátló semlegesíti.Igaz így hepehupás lehet ,de közbenső alapozóval ki lehet egyengetni ha szép eredményt akarsz,az jól csiszolható.

2023. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!