Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablak gumipereme hibás?

Ablak gumipereme hibás?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális, hogy weruplast 3 rétegű nyílászárónál a szürke tömítőcsik hiányzik? Ezekből jött 3db és 2őt beszereltünk tegnap és akkor szembesültünk ezzel a jelenséggel. Ami külön érdekes, hogy a kissebb 120x150 ablakon szélig megy ez a szürke gumi.


[link]


[link]


[link]



2023. aug. 13. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább hiányos. Én megreklamálnám.
2023. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp jelezd, de csodát e várj. Ez gyártástechnológiai hiba. Legalább olcsó volt.
2023. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reklamációért kiált.
2023. aug. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Az olcsóság relatív fogalom. És azert mert valami olcsó (aminek amúgy prémiumnak kellene lennie) nem jelenti azt, hogy selejtnek, hibásnak kell lennie. Szerintem.
2023. aug. 14. 06:24
 5/7 A kérdező kommentje:
És olyankor mi a helyzet, ha a cég nem foglalkozik a panaszommal?
2023. aug. 22. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy csodát ne várj.

Beépítés után nem fogják cserélni, a hibának látszani kellett előtte is. És mivel relatív olcsó, tehát fele vagy harmada az ára egy középkategóriás 3 rétegű ablaknál, természetesen nem is olyan jó. Oké, hogy hibás a gumizás, de azért beépítetted, tehát elfogadtad.

Fogyasztó védelemmel próbálkozhatsz, mivel nem foglalkoznak a panaszoddal, de fogadd el, hogy ilyen ablakod lesz.

2023. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez igy elég görény hozzáállás. Sok hibajelenség, beépítés, és használat során derül csak ki. Ha mindenki úgy kezelné a dolgot mint az utolsó, akkor mindenki lehúzna mindenkit.
2023. aug. 23. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!