Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen wc ülőkét vegyek?

Milyen wc ülőkét vegyek?

Figyelt kérdés
Ahol most lakuknk 1 éve kb, lecsereltuk az ülőkét. De olyan fura a wc csésze formája vagy nem tudom hogy bármilyer veszünk, müanyag csavarosat vagy fémet, felrakjuk és hátul eltörik. Ez mar a harmadik. Vettünk gatyit 2 ezerért meg 12 ezerért is jobbat...

2023. aug. 15. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Vedd a legolcsóbb hajlékony műanyagot. Valószínűleg nem sik a csésze pereme, és befeszül ahogy ráültök
2023. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, amin nem csak a csavarok, hanem az egész zsanér fém!
2023. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyéni ízlés kérdése. Én a valódi fából készültet kedvelem, ezért a régit nem is dobom ki, hanem tárolom jobb időkre. Ezek a mai vastag MDF-ből préseltek a vastag rétegben felvitt műanyag bevonattal csak megtévesztők, mert a felületen keletkező kis résekbe bejutó nedvesség alattomosan lemállasztja a műanyag bevonatot (az MDF feldagadása után) és lehet venni a következőt horror áron.
2023. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

LIDL-ben elég jót lehet kapni. Már amikor van. Mostanában láttam

Jó erős anyaga van, állítható a pozíciója és lecsapódás gátlója is van

2023. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!