Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ez a két burkolat illik...

Ez a két burkolat illik egymáshoz? Egyik a ház lábazatára másik a teraszlépcsőre?

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 16. 20:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem jön be. Bocsi.
2023. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%

A padlólap az jól néz ki.

Az oldalfali az viszont akkora elcsépelt ízléstelen gagyi, hogy már egy vidéki disznóólban is ki kérné magának ezt a díszítést a koca.

2023. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
A lépcsőburkolat szép, a másik nekem már "dikk" stílusú, így együtt pedig főleg 😀
2023. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
25%

Fekete színű burkolat főszabály szerint tilos lakó környeztben, ha csak nem indokolja valami különleges körülmény. Majd ha meghalsz a sírodat kérheted fekete márványból - esetleg középületben, üzlethelyiségben, bankban vagy szállodában is elmehet ez az árnyalat, de hidd el, hogy otthonra nem akarsz ilyet.


Amúgy a kőművest küld el az anyjába, hogy ilyen szar lépcsőt csinált - ránézésre sincs benne két egyforma fok. Ha még az alap biztonsági követelményeknek sem sikerül megfelelnie, akkor lehet, hogy nem a flancos burkolaton kéne gondolkozni, hanem visszabontani és megcsinálni rendesen.

2023. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%

#4 "Fekete színű burkolat főszabály szerint tilos lakó környeztben, "

Már miért lenne tilos? Honnan vetted ezt?

2023. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, nekem tetszik ez az összeállítás, de nem biztos hogy jó lesz a sötét szín. Milyen lesz a ház fala?

Ha a lépcsőn akarsz majd közlekedni, akkor honnan veszed észre hol van a széle? Valami biztonságos megoldás szükséges a lépcsők jelölésére. Szoktak bele világosabb csíkot tenni vagy hasonlót, amivel elválnak egymástól a sötét színű lépcsőfokok.

2023. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nekem sem tetszik a lábazati burkolat, feltéve valahogy máskép nézett ki, de férjemnek tetszett inkább. Francba.


A ház capuccino, tető sötétbarna bramac.

2023. szept. 16. 22:45
 8/25 A kérdező kommentje:
Tudom a lépcső gagyi, valamennyire kijavítják majd.
2023. szept. 16. 22:45
 9/25 A kérdező kommentje:
Lesz korlát, ez egy fa terasz.
2023. szept. 16. 22:46
 10/25 anonim ***** válasza:

A beton miatt ne aggódj, megcsinálják. A lábazat meg talán jobb lenne ha csak valami sima felület lenne. A modern hatás miatt ilyen járólap mellé nem igazán passzol egy ilyen felület.

ha már megvettétek akkor ne aggódj miatta, szép lesz, hidd el! Ha még csak tervezitek akkor kereshettek másmilyet ami mindkettőtöknek tetszik.

Nem te vagy az egyetlen akinek az üzletben vagy a katalógusokat nézve még tetszett, de a házon már nem igazán. Mások a fényviszonyok, más a dőlésszöge a burkolatnak stb. stb. De ha akarjátok ki is cserélhetitek, a legtöbb helyen a bontatlan dobozokat hajlandóak visszavenni ha vesztek tőlük mást.

De tényleg nem lesz vele gond akkor sem ha ez kerül fel, a színekkel amit írtál nagyon jól fog kinézni!

2023. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!